O kancelarii

Skomplikowane i niezrozumiałe przepisy, wśród których muszą w dzisiejszych czasach poruszać się podmioty prowadzące działalność gospodarczą, stwarzają realne zagrożenie naruszenia, częstokroć nieświadomego, regulacji z zakresu prawa upadłościowego. Dlatego też dla zapewnienia sprawnej i kompleksowej obsługi naszych Klientów, w Kancelarii "Witkowski, Cabała & Partners" wyodrębniony został dział prawa upadłościowego i naprawczego.

Z regulacji prawa upadłościowego i naprawczego przedsiębiorca powinien sobie co najmniej zdawać sprawę. Naszą rolą jest uświadomić klienta o znaczeniu właściwych przepisów dla jego sytuacji prawnej i przeprowadzić go przez meandry skomplikowanych i niejednoznacznych procedur.

W postępowaniu upadłościowym zespół Kancelarii specjalizuje się od kilkunastu lat. Składamy różnorakie wnioski upadłościowe, reprezentujemy wierzycieli i dłużników w trakcie właściwego postępowania upadłościowego. Pomagamy przeprowadzić postępowania tak, aby w jak największym stopniu zadowolić reprezentowaną stronę i ochronić jej interesy.

Prowadzącym dział prawa upadłościowego i naprawczego w Kancelarii "Witkowski, Cabała & Partners" jest specjalizujący się w tej dziedzinie prawa założyciel Kancelarii - adwokat Radosław Witkowski. Swoje doświadczenie zdobywał on podczas wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych – poczynając od jednoosobowych spółek, poprzez renomowane krajowe przedsiębiorstwa, kończąc na międzynarodowych koncernach.

Każdy z tych podmiotów, mimo własnej specyfiki, jest obowiązany przestrzegać bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa upadłościowego, a ich nieprzestrzeganie grozi poważnymi konsekwencjami, z czego osoby prowadzące obrót gospodarczy powinny zdawać sobie sprawę. Dlatego też, mając na względzie potrzeby naszych Klientów, Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną nie tylko w zakresie prawa upadłościowego, handlowego i cywilnego, ale również w sprawach, gdzie niezgodne z przepisami czynności podejmowane w obrocie gospodarczym mogą spotkać się z sankcjami o charakterze karnym.

Pamietaj! Upadłość to nie koniec świata, to początek nowej drogi.


Witkowski, Cabała & Partners sp. k. | ul. Garbary 71/105, 61-785 Poznań | tel.: +48 61 855 06 91, fax: +48 61 851 13 00 | office@witkowski-partnerzy.pl
© Copyright 2012
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
Witkowski, Cabała & Partners sp. k.
projekt i wykonanie: DyalCom.pl